top of page

29/11/2022

Kadri

Aitäh, Teile, suurepärase tantsumuusika eest, oli väga lahe pidu!!! Mul on nii hea meel , et võtsite vastu kutse minu peol laulda!!!

09/09/2022

Liis ♡ Rando

Täname Teid, et olite osa meie tähtsast päevast. Teie lood olid väga hästi valitud. Külalised väga kiitsid bändi. Jäime väga rahule teie esinemisega. Kindlasti julgeme soovitada teid teistelegi. Liis & Rando

02/07/2022

Gerita ♡ Kaur

Soovime Teid tänada, et meie pulmas 22.06 muusikat tegite. Lood olid super head ning tahtsime kogu aeg tantsuplatsil olla. Jäime Teie etteastega väga rahule ja soovitame teistelegi.

26/06/2022

Grete ♡ Siim

Aitäh imeliste pulmade eest!

Oleme väga rahul ja õnnelikud!

06/03/2022

Ülle

Suured tänud Teile meeleolu loomise eest! Lugude valik, pillimäng ja esitus olid suurepärased! Kõik külalised kiitsid ja said korralikult jalga keerutada. Mul on meeletult hea meel, et just Teid oma sünnipäevale esinema kutsusin

Erilised tänud "Pille-Riin"i eest 

20/09/2021

Liina

Täname väga, et tulite meie üritusele. Meile väga meeldis muusika ja kindlasti soovitame teid ka oma sõpradele/sugulastele.

04/12/2019

Külli

Suur tänu Teile, et muutsite meie peo lõbusaks ja tantsuliseks. Kõik sujus väga kenasti ja oli hästi ajastatud. Tore, et ka vene rahvusest inimesed tundsid, et nende poole pöörduti isiklikult. Meie jäime väga rahule, et valisime Polero oma peole esinema.

08/08/2021

Margit

Armsad Paavo ja Vladimir!

Soovin Teid südamest tänada, et minu peo nii eriliseks ja meeldejäävaks muutsite. Te olete fantastilised ja teete mega head muusikat! Kahju ainult, et need kaunid hetked nii kiirelt mälestustesse purjetavad.
Olete imelised

Kohtume kindlasti, kui mitte enne, siis minu järgmisel juubelil

Toredat suve lõppu!

Tervitades
Margit

04/09/2018

Kairi ♡ Taavi

Täname veelkord meeleoluka etteaste eest meie pulmapeol. Kõik oli täpselt nii nagu peab! :)

06/09/2018

Margit ♡ Kaimo

Praeguseks on juba veidi üle kahe nädala möödas meie pulmadest ja tahaksin edasi anda oma tänusõnad. Meenutades pulmapäeva ja külaliste öeldud tagasisidet, siis saan öelda, et paljud külalised kiitsid ansambli tööd.

Tuhat tänu kõige eest! Tore on näha, et teate mis teete ja teete seda hästi!

Jätkake samas vaimus ja loodan siiralt, et paljud abielluvad noored leiavad tee Polero ansamblini.

Ilusat värvilist sügise algust ja loomulikult palju muusikat!

11/07/2017

Kadi

Sünnipäeva peost on juba palju möödas aga tahaks teid veelkord tänada! Meie ja ka külalised jäime kõik väga rahule, suured tänud!

03/07/2017

Laura ♡ Ronald

Sooviksin Teid tänada suurepärase esituse eest meie pulmas. Nii meie kui ka külalised olime väga rahul. Veelkord, suured-suured tänud Teile!

Jõudu ning jaksu edaspidiseks,

Ronald&Laura

05/06/2017

Signe

Aitäh teile suurepärase õhtu eest!Tagasiside teile väga hea!Super!😊 Me oleme väga tänulikud!Ilusat õhtut!

25/07/2016

Kerli ♡ Kaimo

Me täname ilusate laulude eest. Meie külalistele te väga meeldisite ja jagame teie kontakte edasi.

 

Päikest!

Kerli ja Kaimo

11/06/2016

Annika ♡ Rait

Suur aitäh teile veelkord!

Tseremooniamuusika ja peomuusika meeldisid meile väga-väga!

Jäime oma valikuga väga rahule! Kõik oli lihtsalt ülivõrdes :)

 

Aitäh!

Annika ja Rait

06/03/2018

Helina ♡ Andi

Me väga täname Teid, et tegite meie õhtu ilusaks hea muusikaga. Saime pulmarahvalt kiita, et tegemist oli väga hea valikuga.

Kindlasti ei pidanud me teis pettuma.

Suured-suured tänud Teile!

05/06/2016

Merje

Kui tahate, et Teie pidu õnnestuks, jalg saaks tantsu lüüa ja meele rõõmsaks , siis vali kindlasti ansambel Polero, tõesti soovitan soojalt ja Te ei pea kahetsema! Mul on meeletult hea meel et valisin just Polero oma juubelile esinema. Super hea bänd on!!! Suured, suured tänud veelkord!

20/03/2016

Kairi

Aitähh, et olite osa minu peost, kõik jäid väga,väga rahule! Fantastiline bänd juubeliks! Uute kohtumisteni! :)

02/08/2015

Moonika ♡ Tamur

Perekond Tammine tahab teile veelkord edastatad suuured tänud meie pulmas pilli mängimise eest. Meil on siiralt hea meel, et tegime valiku teie kasuks! Meile on mitmed külalised öelnud, et lauluvalik oli väga mõnus. Isegi meie mõlema vanemad ütlesid, et nii head ja noortepärased laulud kõlasid :) Aitäh veelkord! Julgeme teid kindlalt soovitada ka teistele :) Aga mine sa tead võib ollal veel kohtume ka ise teiega :)

14/06/2015

Eike ♡ Rainer

Südamlikud Tänud bändile,et meie Imelise päeva veel imelisemaks muutsite.Meilt ja pulmakülalistelt ainult kiidusõnad! VÄGA,VÄGA SUPER soovitame kõigile!

09/06/2015

Merike

Täname teid meie peol osalemise eest. Kõik oli väga hästi ja rahvas väga rahul. Loodame, et kohtume kunagi veel. Kõike kaunist ja kena suve jätku!

03/02/2015

K ♡ G

Meie poolt vaid kiidusõnad pulmapeo muusikalise osa vedamise eest! Usaldasime üsna pimesi pulmaisa soovitust ja jäime selle otsusega igati rahule :) Muusikat jagus igale maitsele ja paljud külalised kiitsid head lauluhäält!

21/12/2014

Tiiu

Suured tänud teile, et muutsite meie eakate jõulupeo nii südamlikuks. Kogu maja oli teie mahedat lauluhäält täis. Veelkord tänud kogu meie eakate pere poolt., uute kohtumisteni ja ilusat jõuluaega! Eakate nimel Tiiu

21/12/2014

Hilja Kärner

Südamlikud tänud ilusa peoõhtu eest! Ilusat Jõuluaega ja edu peagi algaval aastal. Peoline Keilast 20.dets.2014.a.

26/08/2014

Annika ♡ Kenno

Ansambel Polero tegi meie pulma väga meeldejäävaks ja suurepäraseks! Nii meie, kui meie kallid külalised olid väga rahul - ainult kiidusõnad :) Suur- suur aitäh!

21/08/2014

Eveli ♡ Marko

Kiidame Teid südamest! Olite meie esimene valik ja jäime väga rahule. Pulmakülalistelt on tulnud ainult kiidusõnu, me kindlasti kohtume veel. Ja Teie hääled sobivad super hästi kokku. Meie avatantsu lugu oli palju paremini lauldud, kui originaal. Kindlasti ei saa ka ütlemata jätta, et Teil on suurepärane koostöö pulmaisa Margo Hussariga. Suur, suur aitäh! Soovime, et kõik Teie unistused täituksid!

01/08/2014

Lilian ♡ Kristjan

Armas Polero! Täname Teid veelkord ülilaheda õhtu eest meie pulmas. Tõmbasite kogu rahva väga ägedalt käima :) Loomulikult ei saa mainimata jätta legendaarset lugu 'Ma tahan', mida kogu rahvas kõva häälega kaasa laulis ja mida telliti mitmeid kordi :) Suur-suur äitäh Teile!!!!

29/07/2014

Kadri ♡ Jaan

Poleks paremat bändi meie pulma osanud soovidagi! Avalaul isiklikult meile tõi juba demo kuulates enne pulmi pisara silma, sama juhtus otseloomulikult ka pulmapeol :) Super! Jätkake samas vaimus, teie repertuaar ja kohanemine seltskonnaga on eeskujuks paljudele teistele tegijatele. Lihtsalt parim bänd!

19/06/2014

Kätlin ♡ Margus

Täname Teid suurepärase etteaste eest. Kõik oli täpselt nii nagu olime oodanud. Nii meie, kui kõik külalised olid rahul. Meie kindel soovitus teistele ja kui endal peaks mõni üritus tulema, siis teame kellelt muusika tellida :) Täname südamest.

31/05/2014

Birgit ♡ Jaan

Soovime Teid veelkord tänada selle ilusa muusikalise etteaste eest Meie tähtsal päeval. Teie meeldejäävat esitust ja muusikat kiitsid ka kõige kritiseerivamad pulmakülalised :) Julgeme Teid soovitada kõigile tuttavatele, olgu siis mistahes üritus.

06/02/2014

Heidi ♡ Janar

Täname mõnusat bändi supertoreda muusika ja lõbusa olemise eest! Kogu pulmarahvas kiitis Teie lauluhäält ja lugudevalikut. Julgen soovitada Teid sõpradele ja tuttavatele. Edu ettevõttmistest:)

31/12/2013

Gerly

Suured tänud mõnusa tantsumuusika eest meie firma jõulupeol Jäime väga rahule

17/10/2013

Kersti ♡ Martin

Tahame väga Teid tänada, et tegite meie pulmapeo nii meeldejäävaks ja toredaks. Julgelt soovitame ka teistele Teid.Ülirahule jäime ka Teie poolt soovitatud avatantsuga, midagi paremat polekski osanud tahta! :)Jõudu-jaksu ning loomulikult EDU Teile teie esinemistel!!!

29/09/2013

Katrin

Suured tänud ansambel Polerole! Teie laulu ja muusika saatel on alati mõnus pidutseda! Minu tänusõnadega ühinevad ka kõik pidulised, kes Taagepera Lossis jalgakeerutasid.

12/09/2013

Margo Hussar

Oleme Poleroga juba aastaid koostööd teinud ja võin raudselt väita, et seda ansamblit julgen ma soovitada hea südamerahuga oma noorpaaridele, külapidudele ja juubelitele... tase on neil hea, isegi väga hea...

08/08/2013

Maarja ♡ Priit

Tahame veelkord Teid tänada nii toreda peo eest :) Olete endale leidnud 2 fänni kohe kindlasti, kuid kui arvestada seda, et kogu rahvas Teid nii väga kiidab, siis võib neid fänne olla rohkemgi. Paavo, said enda laulule kõvasti feimi juurde, sest hetke seisuga on 23 inimest mult selle täpset esitajat ja nime küsinud!!! Soovitame Teid kõigile :)

25/07/2013

Marko

Tahaksime Teid tänada vääääääga SUPPER SUPPER SUPPER peo eest, mille aitasite meil käima tõmmata Kuke talus!!!! Ilma Teieta ei oleks see nii lahe olnud. Eranditult kõigile pidulistele meeldisite te väga! Igal 100 juhul soovitan Teid kõigile kel vaja elavat muusikat. Olete parimad!!!!!! Äitähhhh!!!!

16/07/2013

Annika ♡ Janar

Suured tänud teile, et meie päeva tantsulisemaks ja meeleolulisemaks muutsite. Jäime väga rahule ja pulmakülaliste poolt oli ansambli suunas ainult kiidusõnu. Jätkake samal lainel.

09/06/2013

Kärt ♡ Karel

Täname veelkord hea muusika eest meie peol. Nii meie kui ka külalised jäid väga rahule ning said korralikult jalga keerutada. Soovitame Polerot esinema ükskõik mis üritusele, kus on vaja head Eesti muusikat.

20/03/2013

Malle

Olete ka suurepärased üllatajad.Sügav kummardus ja suured, suured tänud.Kui soovite imelist pidu, kutsuge Polero.Kõik oli super!!!Jõudu ja jaksu.

23/01/2013

Annely

Minu siirad ja südamlikud tänud fantastilisele bändile supertoreda peo eest Aarde Villas!Väga sõbralikud ja rõõmsameelsed mehed, kes ei pidanud paljuks nii kaugele kohale sõita, et aidata teha unustamatu pidu :)))  Külalised jäid samuti väga rahule ja küsisid, et mis bänd see on, kes nii hästi laulab, sest keegi neist polnud sellest varem midagi kuulnud. Mis muud kui tuult tiibadesse ja palju palju edu edaspidiseks!!!!!!! Annely pere ja kõik külalised

25/08/2012

Egle ♡ Riho

Kuna ansambel ja mina (pruut siis) oleme pärit mõlemad Kilingi-Nõmmest, siis ei tekkinud mul mingit valiku variantigi. Olen neid ennem korduvalt kuulnud ning suure südamerahuga usaldasin nad enda pulmapoele. Pulmalauas olles mängiti vahepaladeks äärmiselt sobivat kaunist romantilist vahemuusikat. Lihtsalt super kuidas nad mängisid kaasa valitud avaloole, Alen Veziko „Ei ole öeldud lihtsalt tuulde“. Väga meeldiva, maheda ja mõnusa hääletämberiga duo vallutas kõigi pulmakülaliste jalad ja südamed ka.

15/06/2012

Reine

Eile oli ikka väga vahva! Suured tänud, et nii toredad olete ja nii head muusikat teete. Mehed Narvast jagavad meie rõõmu. Aitäh !

30/12/2011

Saarlased

Tänud mõnusa jõulupeo eest Pärsama kultuurimajas! Edu ja kordaminekuid Teile!!! Tervitame!

05/08/2011

Ene

Suur aitäh teile esinemise eest minu eilsel sünnipäeval!Lugude valik, pillimäng ja esitus olid suurepärased.

03/07/2011

Piret

Oli väga tore oma sünnipäev teie ansambli saatel mööda saata ,rahvas oli ansamblist väga vaimustuses.Veelkord suured tänud ja edu teile !!Loodame ,et kohtume veel :)

29/06/2011

Mari-Liis

Aitäh Teile!!! 25. juunil mängisite Tartu lähedal ja see oli täiesti super!!! Sünnipäevakülalisi oli ligi 100 ja ei kuulnud kedagi nurisemas. Rahvas tantsis nii kuis jaksas ja seda ainult tänu Teile!!!  Mõned päevad hiljemgi küsiti, mis ansambel see oli:) Soovitan Teid absoluutselt kõigile ja alati!

Teie tagasiside on meie jaoks oluline!

Aitäh tagasiside eest! See on meile oluline!

bottom of page