top of page

Pulmad/Tseremooniamuusika

 

 

Pakume kõigile noorpaaridele nende tähtsal päeval

meeldejäävat ja kaasakiskuvat tantsumuusikat. Oleme

aastate jooksul esinenud paljudes pulmades ning trend

on ülespoole. Aitame igakülgselt kaasa kauni päeva

õnnestumisele ning soovitame häid tegijaid teisigi. Oleme

alati ennem pulmaliste saabumist peopaigas valmis ning riietume viisakalt. Teeme koostööd kõigi eesti pulmaisadega ning peame ajakavast lugu. Esineme ajaliselt 4 x 40 min ja viimane sett lõpeb tunnike peale südaööd, kokkuleppel oleme valmis enamaks. Vajadusel aitame valida noorpaarile avatantsu ning õpime selgeks ka tellitud lood. 2013, 2014, 2015, 2016 ja 2017 aastal pärjati Anambel Polero pulmad.ee "Aasta Tegijate" valimistel ansamblite kategoorias nominentide hulka. Tänusõnad noorpaaride poolt leiate tagasiside rubriigist. Täpsema pakkumise saamiseks kirjutage või helistage meile.

 

Aastast 2014 pakume soovi korral noorpaaridele ka tseremooniamuusikat, mida esitame kahel akustilisel kitarril, ühtekokku 2-4 lugu lauluga ja õnnitluste taustaks mängime vastavalt vajadusele kauneid meloodiaid instrumentaalis.

 

 

 

 

 

Juubelid/Sünnipäevad/Tähtpäevad 

 

Kõiksugu tähtpäevad, olgu selleks kasvõi sünnipäev või juubel, on inimeste elus tähtsal kohal. Ja mis pidu see ikka on kui tantsida ei saa. Oma repertuaari valikul lähtume suuresti sellest, mis parajasti peosaalis toimub. Polkast Rockini, millele viitab ka ansambli nimi "Polero". Kuna lood on tuntud, siis leiab igaüks endale sobiva tantsuloo või laulab seda laua ääres kaasa. Kui soovite lisaks õhtujuhtimist, siis soovitame tublisi tegijaid.

 

 

 

Rahvamajad/Simmanid/Jaanituled/Asutuste ja valdade suve- ja talvepäevad/

 

Aastate jooksul oleme esinenud erinevates Eestimaa paikades - rahvamajad, kultuurimajad, jaanituled, simmanid ning suur hulk asutusi ja ettevõtteid on valinud just meid oma suve- või talvepäevi muusikaga sisustama. Nõudlikum tantsuharrastaja on meid kiitnud, kuna lugude valikus on palju erinevaid stiile, mille järgi oma õpitud oskusi lihvida.

bottom of page