top of page
Ansambel Polero
Ansambel Polero
Ansambel Polero

Ansambel Polero on musikaalne kooslus isast ja pojast, kes püüavad pakkuda mõnusat tantsumuusikat igale eale. Oma põhitööde kõrvalt oleme koos musitseerinud alates aastast 2002, kuid mõlemad on muusikaga seotud juba varasemast noorusest.

 

Tantsumuusika esitamisel kasutame oma vokaalseid võimeid ning isetehtud fonogramme, millele lisaks mängime otse nii akustilist kui ka elektrikitarri. Esinemisprogramm koosneb 4-st setist, ühe seti pikkuseks on 40 minutit ning vajadusel saab esinemisaega jaotada. Soovi korral jõuame kokkuleppele ka lisasetis. Repertuaaris on enamasti tuntud eesti lood, vahele sekka mõni vene või inglise keelne pala. Repertuaari nimekirja ja helinäiteid leate siit.

Lisaks omame kõike vajalikku heli- ja valgustehnikat nii siseruumides kui ka välitingimustes esinemiseks.  

 

2013, 2014, 2015, 2016 ja 2017 aastal pärjati Anambel Polero pulmad.ee "Aasta Tegijate" valimistel ansamblite kategoorias nominentide hulka.

Paavo Ruzitš – laul, akustiline kitarr, manager

 

Paavo on mees, kes on tegelenud laulmisega lapsepõlvest saati Toomas Volli juhendamisel, esinenud mitmeid kordi „Laulukaruselli“ finaalides ning mitmete vabariiklike laulukonkursside laureaat. Hinnatud kaks korda Raimond Valgre nimelise laulufestivali parimaks meessolistiks.

 

Ansambel Poleros on Paavo ülesandeks esinemistel kanda vastutust peamise lauluhääle eest ning mängida akustilist kitarri. Samuti valmivad tema kodustuudios enamus fonogramme. Lisaks on tema kanda kõik ansambli esinemistega seonduv asjaajamine.

 

Oma põhitöö ja Polero kõrvalt meeldib tegelda spordiga.

Vladimir Ruzitš – laul, elektrikitarr

 

Vladimir on mees, kelle läbi on üldse tekkinud Ansambel Polero, seda nii otseses kui kaudses mõttes. Esimesed ansamblid, milles Vladimirit kohata võis pärinevad kodukoha Tuhalaane ja Tihemetsa tehnikumi aegadest.

 

Ansambel Poleros mängib Vladimir elektrikitarri ning toetab vokaaliga. Lisaks on tema vastutada kõik helitehnikaga seonduv.

 

Peamiseks hobiks põhitöö ja Polero kõrvalt on kalandus. 

bottom of page